İade Politikası

Siparişinizden memnun kalacağınızı umuyoruz. tasarım, malzeme ve işçilik kusurları, (b) yetersiz kalite veya kullanım amacına uygunluk nedeniyle herhangi bir üründen tamamen memnun kalmamanız durumunda veya (c) ürünlerin kullanım amacına uygun olmaması durumunda geçerlidir. mallar teslim edildikten sonra son kullanma tarihi geçmiştir. Orijinal, açılmamış ve kullanılmamış durumda olmaları koşuluyla, malları teslim aldığınız tarihten itibaren yedi gün içinde bize iade edilen tüm mallar için geri ödeme (Mağaza Kredisinde), değişim veya değişim yapmaktan memnuniyet duyarız. Online satın alınan indirimli ürünler iade edilemez veya değiştirilemez. Ürünlerinizi Medoloji'ye iade etmek için lütfen aşağıda belirtilen 4 adımı takip ediniz.

Adım 1. İade etmek istediğiniz ürünü bildirmek için lütfen info@medoloji.com adresinden müşteri hizmetleri ekibimizle iletişime geçin. Siparişinizle birlikte gelen belgelerde sağlanan müşteri sipariş numaranızın tüm ayrıntılarını, iade etmek istediğiniz ürünlerin ayrıntılarıyla birlikte vermeniz gerekecektir.

Adım 2. Ürününüzün iadesini kabul edeceğimize dair bir onay aldıktan sonra, lütfen iade, değişim veya değişim isteyip istemediğinizi belirttiğinizden emin olun. İadenizin işleme koyulabilmesi için iade paketinizin ve ürünlerin güvenli bir şekilde sarıldığından, onları aldığınız dış ambalajda olduğundan emin olmanız gerektiğini lütfen unutmayın.

Adım 3. Lütfen paketiniz için Müşteri Hizmetleri Ekibimiz tarafından belirlenen kurye sağlayıcısı ile bir iade planlayın. Ayrıca, sipariş belgelerinizle birlikte verilen önceden basılmış nakliye etiketini de sağlamalısınız.

Adım 4. İade edilen tüm ürünler, alındıktan sonra incelenecektir. Ürününüz açılmış veya kullanılmışsa, iade, değişim veya değişim yapamayacağımız konusunda derhal bilgilendirileceksiniz. İadenizi mümkün olan en kısa sürede işleme koyacağız ve geri ödeme, değiştirme veya değişim işleminiz tamamlandıktan sonra sizi e-posta ile bilgilendireceğiz. Yoğun dönemlerde, iade, değişim veya değişim işleminizin işleme koyulması için lütfen 30 iş gününe kadar süre tanıyın. Ürünler için yaptığınız ödeme, ürünleri aldıktan sonra en geç 30 iş günü içinde orijinal ödeme yöntemiyle Medoloji tarafından kısa sürede iade edilecektir. Lütfen teslimat ücretlerinin Medoloji tarafından karşılanacağını unutmayınız.

İptal Politikası

İade politikamıza ek olarak, siparişiniz henüz işleme alınmadıysa, siparişinizi yasal olarak iptal etme hakkına sahipsiniz, hesabıma giriş yaparak siparişinizi iptal edebilirsiniz. Siparişiniz işleme konmuş ve kargoya teslim edilmişse, siparişiniz yukarıda belirtilen iade politikasına tabidir. Lütfen şartlar ve koşullarımızdaki iptal hakkı bölümüne bakın. Yasal haklarınız etkilenmez.

SİPARİŞİNİZ İLE İLGİLİ NOTUNUZ:
Liquid error (snippets/cart-drawer line 228): product form must be given a product

Ne arıyorsun?